rakımasası-mazeret restaurant

İlk buluşma her zaman için heyecanın zirvede olduğu bir olaydır. İlişkinin geleceğini bile belli eden bir yemektir. İlk buluşmada yemek yerine sadece içecek içilmesi taraftarı insanlar da mevcuttur. Ancak ilk buluşmada güzel bir yemek yemek karşı tarafı biraz daha yakından tanımanıza yardımcı olacaktır.

Güzel heyecanların hakim olması, karın bölgesinde kelebeklerin uçuşması durumu oldukça mevcut bir şekilde devam ederken kafalardaki tek soru: “Nerede yemeğe gideceğiz? “ Bu sorunun cevabı  hiç kuşkusuz, güzel ve kapsamlı bir mekan olmasıdır.

Sonuçta ilk buluşma,ilk izlenimlerdir,ilk akıla ve kalbe yerleşmedir,ilk huzuru hissetmeye çalışmadır,ilk göz göze rahat yemek yenilebiliyor mu bunu test etmektir. İlk buluşma özeldir. O yüzden ilk buluşma mekanının da ilklere yakışır durumda bir yer olmasına dikkat edin.

İlk buluşmaya uygun, ilk buluşmanın heyecanına yakışır bir mekan ” Mazeret Restoran”. Avcılar’ da bulunan bu şık restoran, sizin ilklerinize şahitlik etmek için heyecanınıza ortak olmak için güzel organizasyonlarıyla, manzarasıyla,müzikleriyle karnınızdaki kelebekleri biraz olsun sakinleştirecektir.

Manzara demişken; konum itibariyle mekanın yeri o kadar güzel ki; deniz manzarası eşliğinde sohbetinizi edip,yemeklerini yiyebilirsiniz.Uygun fiyat avantajlarıyla ceplere de oldukça dost bir restoran.

meyhane

Haftanın 6 günü olan canlı müzik tamamen sizin tercihiniz. Dilerseniz canlı müzik olmayan akşamda gelebilir, dilerseniz de canlı müzikteki eğlenmenize bakarsınız. Bunu tamamen size bırakıyoruz. Ben yalnızca sohbet edip,karşımdakini tanımak istiyorum. “Manzara benim için yeterli. Yemekler iyi ve tazecik olsun müziğe gerek yok !” diyenlerdenseniz canlı müzik olmayan akşamızda sizler için en güzel yerden masa rezervasyonu yapmak için hazırız. Ancak bize sorarsanız; ortamda canlı müzik olması  birbirinize bakarak şarkılar dinlemek, yeri geldiğinde eğlenebilmek yeri geldiğinde dingin şarkılarda dinlenebilmek güzel bir tercih olacaktır. Çünkü buradaki canlı müzik; rahatsız edici boyutta yüksek pop havasında geçmediği için yemek yiyip, sohbet edebilirsiniz,manzara eşliğinde oturabilirsiniz. Arkada da güzel müziklere kendinizi kaptırabilirsiniz. Bu tamamen iki kişinin tercihine kalmış bir durumdur. Restoran bunun için gayet uygun bir seçim olacaktır.

İlk Buluşmada Yemek Yemenin Avantajları Nelerdir?

rakı masası
rakı masası

İlk buluşmada dediğimiz gibi yemek yemeye sıcak bakmayan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Hatta ve aç durarak kendini daha havalı göstermeye çalışanlar olmaktadır. Ancak bu gerçekten yanlış bir düşüncedir. Tabii ki kendinizi daha iyi tanıyorsunuz,seçimlerinizi kendiniz belirlersiniz. Ancak bizler de yol göstermek isteriz.

İlişkilerde iki tarafta kendine güvenen insanlar olmasına dikkat çeker ve özgüvenli kişilerden hoşlanırlar.Birlikte 2 veya 3 saat vakit geçireceksiniz. Ve bu saatler esnasında zaten acıkmış olacaksınız. Ve şu da bilinen bir gerçektir. İlk uluşmaya kimse yemek yiyip tok gitmez. Hatta heyecandan gün boyu pek bir şey yiyemeyiz.Bunu iki tarafta biliyor olması gerek. Bu sebepten dolayı yemek yerseniz kendinize güveninizi bir nebze de olsa göstermiş olursunuz. Ancak şuna dikkat edin: Yenmesi çok zor olan yemeklerden biraz uzak durmanızda yarar vardır. Bunun için Mazeret Restoran menüsünü incelemenizi öneririz.

Bir başka avantaj ise; karakter analiziJ Sipariş vermesinden,menüyü incelemesinden,yemeği yeme şeklinden, garsonlarla kurulan iletişimden, yemek yorumlamasından, size olan tavrından ve bunun gibi bir sürü madden karakter analizi yapabilirsiniz. Ve bu sayede geleceğe yönelik düşüncelerinizde değişikler olabilir. Bu ispatlanmış bir karakter analizidir. Bir yolda bir yemekte tanırsınız karşınızdakini bunu sakın unutmayın!

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza ilk buluşmada gidilecek restoranı tanıttık. İlk buluşmanın güzelliğine yakışır bir mekan olması gerçeğini de göz önünde bulundurarak sizleri beklediğimizi söylemek isteriz.