Kış geldi, kar yüzünü gösterdi, tir tir titriyoruz diye eğlenceden geri kalacak değiliz. Hem tam da sezonu. Avcılar canlı müzik için mükemmel bir mekan arıyorsanız işte önerimiz: Mazeret Restaurant

Peki, neden Mazeret’e gelmelisiniz?

Burada çok ucuza yiyip içip canlı müzik dinleyebilirsiniz. Üstelik her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri. İstanbul’un dört bir köşesinden gelen keyifçiler bu sıcak mekanda canlı müzik severlerin yüzünü güldürüyor. İşte, mazeret’e gelmek için sebepler:

1- Bakkal Fiyatına Tekel Ürünleri

Restoranımızda yer alan tüm alkol çeşitlerini tekel satış fiyatı üzerinden alabilirsiniz. Bu sayede içtiğiniz içeceklere fazladan para ödemekten kurtulmuş olur, tasarruf edersiniz.

2- Muhteşem Mezeler

Mazeret’te yer alan arnavut ciğeri, beyin, haydari, atom, acılı ezme, yoğurtlu patlıcan, midye tava ve onlarca çeşit mezeyle damak zevkiniz doruklara ulaşacak.

3- Eşsiz Yemekler

Keyifli bir eğlence deneyimi için yemeğin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Pirzoladan karışık ızgaraya, tavuk şişten çoban kavurmaya, kebap türlerinden balık çeşitlerine damak zevkinize uyacak her türlü yemek Mazeret’te.

4- Canlı Müzik

Sahnenin yıldızı Timuçin ile arabeskten pop kültürüne, halk türkülerinden romantik şarkılara kadar hoşunuza giden her müzik türünde eserler Mazeret’te. Mini oyunlar, yarışmalar, istek şarkılar ve çok daha fazlası için hemen rezervasyon yapın.

5- Seyir Zevkinizi Doruğa Çıkaracak Manzara

Avcılar’ın en merkezi konumunda yer alan restoranımızda, denizi ayaklarınızın tam altında hissedeceksiniz. 180 derecelik geniş görüş açısıyla denizin tüm renklerini yakalamanız mümkün.

6- Sıcak ve Samimi Ortamı

Ahşap ve doğal taşın mükemmel uyumunu yakalayacağınız restoranımızda dilerseniz kendi başınıza gelip serin bir kış akşamında denizi seyredebilir, dilerseniz arkadaşlarınızla gelerek samimi bir sohbet ortamı oluşturabilirsiniz.